Сутерен.мк

М.М. не престанува да фасцинира

„Нетфликс“ го објави првиот трејлер од долгоочекуваниот биографски филм за Мерилин Монро насловен „Blonde“. Познатата актерка…

Да почитував правила, ништо не ќе направев

Во очекување на биографскиот филм „Blonde“ во која Мерилин Монро ќе ја игра Ана де Армас,…