Сутерен.мк

Златан го виде филмот во кој глуми негативец

Фудбалерот Златан Ибрахимовиќ и неговата сопруга Хелена Сегер привлекоа големо внимание на премиерата на филмот „Астерикс…

Ибрахимовиќ како Антивирус

Шведскиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ ќе глуми во новиот филм за галските јунаци од стрипот „Астерикс и…