Сутерен.мк

Најзгодните според Бред Пит

Холивудскиот заводник Бред Пит во една пригода имаше ексклузивно интервју за списанието „Вог“, а фокусот беше…

Која секси сцена и е омилена на Анџелина Џоли?

Актерката одбрала сцена во трилерот „Колектор на коски“ со Дензел Вашингтон во која нема физички контакт…

Најубавите мажи според Бред Пит

„Во светот на актерството, бидејќи тоа е мојата професија со која се занимавам секој ден… мислам…

И Бред Пит не напушта

Холивудската ѕвезда Бред Пит (58) во неодамнешно интервју откри многу изненадувачки информации за неговиот личен и…

Нови секирации!

Славната холивудска двојка повторно ќе се гледаат на суд.  Претходно, причината беше старателството над децата, а…