Сутерен.мк

Закерберг пак, „краде“ идеи!

Фејсбук воведува нови можности во време кога пазарот на аудиоформатите експлодираше во текот на пандемијава, од…

Нова социјална мрежа

Поминаа веќе четири години од големото глобално движење на ТикТок и, крајно време е за следната…