Сутерен.мк

Исвиркана водителката која зборуваше на македонски на прославата за Рамковниот

На синоќешната прослава по повод 21-годишнина од Охридскиот рамковен договор, која се одржа на плоштадот Скендербег,…

Сведителства нема, прослава на Рамковниот мора да има

Тетовска компанија која треба да ја организира манифестацијата за 21 година од Рамковниот договор, е истата…