Сутерен.мк

Омажи се за богат Турчин и свиркај си!

Иако има само 24 години, Русинката Кристина Озтурк е мајка на 22 деца. Таа се омажила…

Русинка го тужи Мекдоналдс!

Ксенија Овчинкова од рускиот град Омск ќе го тужи Мекдоналдс затоа што нивниот билборд ја „завел“да…