Сутерен.мк

Снепчет ги претркува сите

Компанијата „Снеп“, најпозната по апликацијата „Снепчет“, ја претстави својата прва џебна „летачка камера“. Станува збор за…

Трамп се враќа на интернет?!

Поранешниот претседател на САД, Диналд Трамп, ќе се врати на социјалните мрежи со сопствена платформа?! „Верувам…

Нова социјална мрежа

Поминаа веќе четири години од големото глобално движење на ТикТок и, крајно време е за следната…