Сутерен.мк

Тренди венчаници

Ова се топ фустаните за невести за ова лето… Извор…

Хит фризури за летово

Летото веќе зема замав и е вистинско време за промени. Ова е период на слобода и…

Маникир за ова лето

Францускиот маникир е дефинитивно класика во светот на убавината и модата, а неговата популарност опстанува со…

Хит бојата во јули

Бебешко-сината боја е трендот што овие денови се гледа на улиците на светските метрополи. Фустаните, кошулите,…

Нов тренд кај пантолоните

Големите горештини бараат соодветна гардероба, а познато е дека ленот и памукот се најпријатни како летната…

Боите на следната пролет

Можеби е прерано да се размислува за куси пантолони и сандали, но тоа не значи дека…