Сутерен.мк

Нова книга за Гучиеви

Речиси 27 години по убиството на нејзиниот татко Маурицио Гучи, неговата ќерка Алегра Гучи проговори за…

Алек Болдвин уби жена на снимање!

Актерот Алек Болдвин, кој денеска на снимање на филмот „Rust“ во Ново Мексико ја уби директорката…

Слобода за Французинката која го уби сопругот!

Валери Бако (40), која од својата 12 година била злоставувана од својот очув, кој подоцна и…