Сутерен.мк

Јутјуберот кој заработува повеќе од Ѓоковиќ!

Џими Доналдсон, попознат како Мистер Бист, ја презеде титулата на најпрофитабилен креатор на содржини на Јутјуб…

Кое е најгледано видео на Јутјуб?

Популарната детска песна стана првото видео на Јутјуб кое забележа повеќе од 10 милијарди прегледи! „Бејби…

Јутјуб ќе блокира антиваксери!

Не само антиваксерските објави за Ковид – 19, туку нема да бидат дозволени ни содржини на…