Сутерен.мк

Комплицираниот однос мајка-ќерка

Односот мајка-дете е прототип на сите подоцнежни врски што ќе ги има детето во животот. За…

Да немаше абортус, јас не ќе постоев

Актерката Маја Хок зборуваше за забраната за абортус во Америка и откри како пристапот до легален…

Синот на Маск станува жена

Поранешниот Ксавиер Александар Маск, кој неодамна наполни 18 години, на возраст за согласност во Калифорнија, побара…

Која е непризнатата ќерка на Џек Николсон?

Дваесет и седумгодишната актерка Теса Гурин со години тврди дека нејзин татко е всушност актерот Џек…

Најблиските непријатели

Сакам да го тужам сопствениот брат, сопствените родители за куќата која му ја дадоа беспоговорно на…

Илон Маск конечно, доби ќерка!

Иако не се заедно, Илон Маск и пејачката Грајмс (33), имаат второ дете. Девојчето се родило…

Бил Гејтс ја омажи ќерката за џокеј!

Ќерката на Бил Гејтс, Џенифер Гејтс синоќа се омажи за својот избраник, Најел Насар на раскошна…

Наоми Кемпбел роди на 51 година!

Британската манекенка Наоми Кемпбел која наскоро ќе го прослави 51 – от роденден зџа прв пат…