Сутерен.мк

Деловниот изглед на Амал Клуни

Иако глобално стана позната откако се омажи за Џорџ Клуни, Амал и пред и потоа води успешна кариера како адвокатка и борец за човекови права. Неодамна го прослави 44-от роденден и модните списанија повторно му посветија внимание на нејзиниот стил на облекување. Овојпат на неговата деловна верзија…

Извор…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *