Сутерен.мк

Модата на Ем-Ти-Ви наградите

40-то доделување на „МТВ Видео Мјузик Авардас“ во Њу Џерси го одбележаа пејачката Шакира, која се појави во посебно друштво и која беше помеѓу добитниците на признание, Тејлор Свифт, настапот на Карди Би и Меган Ди Сталион…

Ники Минаж
Меделин Клајн

 

Рита Ора
Селена Гомез
Тејлор Свифт
Шакира
Манескин

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *