Сутерен.мк

Нови секирации!

Славната холивудска двојка повторно ќе се гледаат на суд.  Претходно, причината беше старателството над децата, а овојпат е поради виното!

Анџелина Џоли одлучи да ги прекине сите односи со Бред Пит, па сега го продава и својот дел во винаријата што заедно ја поседуваат.

Актерката веќе поднела тужба во Лос Анџелес за укинување на привремената забрана за пристап до нивниот имот, што автоматски следела по барањето за развод во 2016 година.

Анџелина и Бред се разведоа во 2019 година, а одлуката за старателство над нивните шест деца сè уште не е финализирана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *