Сутерен.мк

Памела Андерсон се омажи во гумени чизми!

Актерката Памела Андерсон по шести пат ги положи брачните заклетви – овојпат за својот телохранител, Ден Хејхурст. (Памела лани се разведе по само шестдневен брак.)

Двојката се венча вчера во нејзината родна Канада, а поради пандемијата, на веселбата имало малку гости. Она што е најизненадувачки е што Памела со раскошната венчаница и превезот на Валентино, на нозете носела гумени чизми!?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *