Сутерен.мк

Чии деца се модели?

Лили-Роуз Деп, ќерката на Ванеса Паради и Џони Деп

Систин Сталоне, ќерката на Џенифер Флејвин и Силвестер Сталоне

Дилан Џегер Ли, синот на Памела Андерсон и ТомиЛи

Дилан Пен, ќерката на Робин Рајт и Шон Пен

Џорџија Меј Џегер, ќерката на Џери Хол и Мик Џегер

Каја Гербер, ќерката на Синди Крафорд

Тали Ленокс, ќерката на Ени Ленокс

Извор…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *