Сутерен.мк

Адел поинтересна од Меган и принцот Хари!

Пејачката Адел минатиот викенд гостуваше кај Опра Винфри, со која разговараа за многу теми од приватниот…

Кој е новиот дечко на Адел?

Пред две години кантавторката Адел се разведе од Сајмон Конецки, но по се изгледа, деновите на…