Сутерен.мк

Алек Болдвин е по осми пат татко

Алек Болдвин и неговата сопруга Хиларија го добија своето седмо дете, осмо за 64-годишниот актер кој…

Алек Болдвин уби жена на снимање!

Актерот Алек Болдвин, кој денеска на снимање на филмот „Rust“ во Ново Мексико ја уби директорката…