Сутерен.мк

Која секси сцена и е омилена на Анџелина Џоли?

Актерката одбрала сцена во трилерот „Колектор на коски“ со Дензел Вашингтон во која нема физички контакт…

Кој ја глуми Марија Калас?

Анџелина Џоли доби улога во нов филм, а овојпат ќе ја глуми култната оперска дива Марија…

Нови секирации!

Славната холивудска двојка повторно ќе се гледаат на суд.  Претходно, причината беше старателството над децата, а…