Сутерен.мк

Лејди Гага е всушност, печурка!

Една од многуте личности која е фасцинирана од аутфитите на музичарката и актерка Лејди Гага е…

Коктелот си бара фустанче

Не е исто дали пиво ќе пиеш во фустан на Живанши или во фармерки, па така…