Сутерен.мк

Како да изнервираш Британци?

Дејвид Бекам синоќа се појави на доделувањето на БАФТА наградите и одржа говор, а со само…

Номинации за БАФТА

Британската академија за филмски и телевизиски уметности (БАФТА) ги објави номинациите за овогодинешните филмски награди. Филмот…