Сутерен.мк

Јутјуб ќе блокира антиваксери!

Не само антиваксерските објави за Ковид – 19, туку нема да бидат дозволени ни содржини на…

Твитер трајно го блокираше Трамп

Ноќеска, компанијата Твитер соопшти дека трајно го суспендирала профилот на Доналд Трамп заради ризик од понатамошно…