Сутерен.мк

Конечно, некој да ја тужи!

Мараја Кери би можела да биде казнета со 20 милиони долари, бидејќи наводно со својот хит…

Војвотката и сврте грб на кралицата

Војвотката Кејт Мидлтон и принцот Вилијам со децата нема да бидат кај кралицата за Божик, туку…