Сутерен.мк

Предвремен втор брак

Мојата другарка остана вдовица и за само четири месеци се премажи за друг човек. Од првиот…

Ќе се жени и Асанж!

Основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, доби дозвола да се ожени со својата свршеница Стела Морис во…

Бил Гејтс ја омажи ќерката за џокеј!

Ќерката на Бил Гејтс, Џенифер Гејтс синоќа се омажи за својот избраник, Најел Насар на раскошна…

Многу сакање, не е на арно!

Многу го сакам и тој ме сака и сакаме да се венчаме, ама од злобници околу…

Памела Андерсон се омажи во гумени чизми!

Актерката Памела Андерсон по шести пат ги положи брачните заклетви – овојпат за својот телохранител, Ден…

Испревртена традиционалност

Долго сум во врска, ама тој никако да ме побара за жена! Дали да го сторам…