Сутерен.мк

Крис Рок прозборе за оскаровската шлаканица

На овогодишните Оскари водителот Крис Рок се пошегува на сметка на губењето коса на Џејда Пинкет,…

Ноќта на Оскарите

Американската Академија за филмски уметности и науки синоќа по 94-ти пат ги додели наградите за најдобри…