Сутерен.мк

Првата Македонка во НБА камп!

Најдобрата македонска млада кошаркарка Михаела Алексовска, доби покана да биде дел од интернационалниот камп на НБА…

Истрауматизирани малолетници на извиднички камп!

Татко на средношколка од Скопје сведочи дека неговата малолетна ќерка викендов доживеала шок од активности кои…