Сутерен.мк

Лејди Гага е всушност, печурка!

Една од многуте личности која е фасцинирана од аутфитите на музичарката и актерка Лејди Гага е…

Гучиеви се навредени од Лејди Гага?!

Наследниците на италијанската модна куќа Гучи го критикуваа новиот филм „House of Gucci“ поради наводното прикажување…