Сутерен.мк

Од што им е многу гајле

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл, викендов направила гаф, откако била фотографирана како го насликала украинското знаме…

Зошто Ди Каприо ги налути обожователите?

Актерот, познат како еден од најголемите поборници за зачувување на природата беше виден како се релаксира…

Игор Пачемски: Чекај, јас ќе ти кажам како треба!

Нешто што најмногу ми фалеше во Бугарија, беше контактот со југословенската средна класа. Бугарија, иако е…

Јавна куќа

Да, драги мои! Сите се проституираме. Во прашање е само географија… Бев пред извесно време в…

Светлана Антиќ-Јовчевска: Корона (не) е вирус!

Ајде да се изгушкаме, да се поздравиме до следното видување! Реков со погласен шепот. Со едната…