Сутерен.мк

Вотката како еликсир на младоста

Дизајнерката Вера Ванг пред извесно време го прослави 73-от роденден и на својот Инстаграм профил објави…

Навики заради кои изгледаме постаро

Некои луѓе природно изгледаат помладо, додека пак, другите имаат позрел изглед. На генетиката не можеме да…