Сутерен.мк

Моника Белучи сепак е со козметички операции

Повеќето луѓе мислат дека Моника Белучи нема направено никакви естетски зафати на лицето и телото. Меѓутоа,…

Секси насловна со Моника

Јануарското издание на германскиот магазин „Мадам“ ги израдува речиси пет милионите следачи на Моника Белучи (58)…

Моника стана плавуша

Италијанската актерка, Моника Белучи (57) е иконичен секс-симбол со децении чие главно обележје и е костенливата…

Кралицата е повеќе од жива

Моника Белучи (57) на Филмскиот фестивал во Венеција (31 август – 10 септрември) се појави да…

Среќната Моника!

Моника Белучи, која е веќе во шестата деценија од својот живот, не се плаши од стареење!…

Игор Пачемски: Каде е Бранка?

Скопје има облини. Да беше жена, ќе беше Најџела Лосон или Моника Белучи! Зошто? Затоа што…