Сутерен.мк

Странските медиуми за трагедијата

Несреќата на автобусот со македонски регистарски таблички кој се запали на автопатот јужно од Софија, при…

Реконструкција на последното патување

Хотел во Истанбул во населбата Есенлер. Надзорните камери ги регистрираат 52 патници како ги товарат своите…

Тајгер Вудс повреден во сообраќајка

Најдобриот голфер на сите времиња, претрпел повеќекратни повреди на ногата во сообраќајна несреќа во Калифорнија. Повредите…

Владимир Светиев: Рамнодушен човек е жива несреќа!

Зад него се голем број театарски улоги, ТВ драми, три играни филма, многу значајни ловорики –…