Сутерен.мк

Која е новата љубов на Џони Деп?

Џони Деп е во врска со Џоел Рич, адвокатката која го застапуваше во Британија на судењето…

Кој е новиот дечко на Адел?

Пред две години кантавторката Адел се разведе од Сајмон Конецки, но по се изгледа, деновите на…