Сутерен.мк

Знаци кои се одмаздуваат

Скорпија Скорпиите, родени помеѓу 23 октомври и 21 ноември, се познати по својот интензитет и страст.…

Тарантиновата одмазда кон мајка му!

За поткастот „The Moment“ прославениот режисер Квентин Тарантино изјави дека се уште се држи до својата…