Сутерен.мк

Кучешки живот во Белата куќа

Новиот претседател на Сад се всели во Белата куќа со своето семејство и со двете кучиња…

Твитер трајно го блокираше Трамп

Ноќеска, компанијата Твитер соопшти дека трајно го суспендирала профилот на Доналд Трамп заради ризик од понатамошно…

Пурпурна и златна во тишината на Водно

На падините на Водно, во близина на официјалната резиденција, во непретенциозна двокатна куќа, се наоѓаат приватните…