Сутерен.мк

Г-дин Биг обвинет за силувања!

Крис Нот (67), ѕвездата од „Сексот и градот“ се соочува со обвиненија за сексуални напади! Две…

Колку заработуваат во „Сексот и градот“?

Според пишувањето на магазинот „Вараети“, трите главни актерки во продолжението на серијалот „Сексот и градот“, секоја…

Кој ја замени Саманта?

После долги натегања дали, кога, кој… ќе ја замени Саманта во продолжението на култната ТВ серија…

Родово неутрален лик наместо Саманта?!

Новите десет епизоди од американската ТВ-серија „Сексот и градот“ останаа без промискуитетната Саманта Џонс, но доби…

Микро тренд

Не постои обожователка на ТВ серијата „Сексот и градот“ која не се сеќава на сцената во…