Сутерен.мк

За секој случај

Пандемијата на Ковид -19 веќе подолг период е под контрола, но последниве неколку недели бројките со…

Астролошко смирување на суетите

Овен Овните ретко кога кажуваат едно, а прават друго. Обично прават нешто погрешно и не зборуваат…

Летно гатање

Хороскопче од пореалните – за пред одмор, за на одмор, за после одмор…

Како се извинуваат?

Овен Бидејќи е џукела, кому роговите само му го потенцираат џукелизмот, а тој е нормално, горд…

Најпаметните во Зодијакот

Водолија Водолијата се смета за најпаметниот знак. Натпросечни се, како во академскиот живот, така и во…

Што не чека во 2022-ра?

Овен Како и до сега, ќе се брука не пропуштајќи прилика, на најлош можен начин, внимавајќи…

Доследни и несопирливи!

Секогаш кон крајот на годината, резимираме што и колку сме направиле во минатата и си ветуваме…

Кои се најнесреќните!

Рак Ракот е најнесреќниот зодијачки знак! И тоа, кога лошо изгледа?! Секако дека звучи површно, ама…

Најспектакуларните!

Стрелец – најубавиот! Природата била исклучително дарежлива кон Стрелецот. И самите се свесни за големата харизма…