Сутерен.мк

Анистон ја стави Брнабиќ на стори!

Популарлната американска актерка Џенифер Анистон, ја стави денеска фотографијата на премиерката на Србија, Ана Брнабиќ, на своето Инстаграм стори.

Брнабиќ се најде во друштво на Ангела Меркел и премиерките на Бангладеш, Норвешка, Тајван, Молдавија, Данска, Финска, Грција, Исланд…
Актерката на Инстаграм ја следат над 36 милиони луѓе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *