Сутерен.мк

Гламурот на Холивуд

Сјајот на церемонијата на доделувањето на Оскарите е повторно врвен, каков што беше пред пандемијата од коронавирусот. Холивудските филмски награди со ова 94-то издание се пак, најгламурозниот и најследен црвен тепих во годината!

Џејн Кемпион
Џесика Честејн
Ејми Шумер
Кристен Стјуарт
Мила Кунис
Никол Кидман
Серена Вилијамс
Ума Турман
Ванда Сајкс
Венус Вилијамс
Весли Снајпс
Зендаја

Извор…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *