Сутерен.мк

Како Џејн Фонда ги „издолжува“ нозете?

Славната актерка позната е по добриот вкус за облекување, па и при гостувањето во ТВ емисијата „Добро утро Америка“ покажа висока софистицираност со изборот на гардеробата, која визуелно и ги издолжи нозете.

Имено, џејн Фонда носеше бели пантолони со висока половина и рамни ногавици, украсени со морнарски копчиња.

Долгите пантолони ги искомбинира со шарена кошула со долги ракави и бели мокасини.

Извор…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *