Сутерен.мк

Кои се најзгодните мажи?

На Редит неодамна одеше анкета во која беа избрани најзгодните фраери на светот. Интересно е дека на листата се најдоа само актери, а освоеното петто место е особено интересно.

Инаку во анкетата можеше да се избере се, па така на листата се најдоа и измислени ликови…

Хенри Кавил

Виго Мортенсен

Идрис Елба

Пол Рад

Дени Де Вито

Том Харди

Кијану Ривс

Крис Хемсворт

Рајан Рејнолдс

Џејсон Момоа

Хју Џекмен

Крис Еванс

Извор…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *