Сутерен.мк

Кој е новиот дечко на Адел?

Пред две години кантавторката Адел се разведе од Сајмон Конецки, но по се изгледа, деновите на осаменост и разочарување се зад неа. Така барем, јавуваат светските медиуми…

Имено, на својот Инстаграм профил објави заедничка фотографија со својот нов партнер. Станува збор за Рич Пол, еден од најуспешните кошаркарски агенти во Америка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *