Сутерен.мк

Непознати слики на познатите

Денес на интернет може да се најде речиси се, а деновиве се појавија и фотографии, ретко видени или воопшто не, на неколкумина славни личности…

Аријана Гранде, 2008 година
„Битлси“, 1964-та
Леонардо Ди Каприо, 1996 година
Мерилин Монро, 1957-ма
Сара Џесика Паркер, 1980 година

Извор…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *