Сутерен.мк

Русинка во Кан

Наталија Сергеевна Полевшчикова или попозната како Наташа Поли, беше една од најпривлечните гостинки на црвениот килим во Кан, која успеа да го привлече вниманието на новинарите, благодарение на нејзините провокативни модни изданија.


Поли, на премиерата на филмот „Елвис“, се појави во креации кои тешко се забораваат.
Наташа Поли е еден од најпознатите руски супермодели, се има најдено над 60 пати на насловната страница на Вогуе. Заштитно лице е на многу модни куќи.
Триесет и седумгодишната Русинка е во брак со холандски бизнисмен од 2011 година и заедно имаат две деца.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *