Сутерен.мк

Мажи кои стареат како добро вино

Нема тука нешто многу муабет. Ова се дел од славните мажи кои во своите средовечни децении изгледаат многу подобро отколку кога биле во своите дваесетти години. Еве ги:

Џејк Гиленхал

Хју Џекмен

Џејмс Франко

Бредли Купер

Бред Пит

Даниел Крег

Том Харди

Килијан Марфи

Кристијан Бејл

Том Круз

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *