Сутерен.мк

Ахмети имал тајни средби со Груевски и Заев за Кривичниот законик

Коалицискиот партнер на премиерот Димитар Ковачевски и лидер на ДУИ, Али Ахмети го сврте вниманието на…

Али: На власт сме 20 години и правевте р’шум

Лидерот на ДУИ, Али Ахмети, ги коментираше сопартијците од т.н. „Огнена група“ во неговата партија, велејќи…