Сутерен.мк

Розовиот Валентино

Дизајнерот на модната куќа „Валентино“, Пјерпаоло Пичоли, за сезоната есен-зима 2022/23 ја предложи колекцијата Valentino Pink…

Валентино продолжува без крзно

Италијанската модна куќа Валентино извести дека од следната година нема да користи крзно во своите модни…