Сутерен.мк

Филипинка со 106 години на насловната на „Вог“

Насловната страница на новиот априлски број на филипинското издание на „Вог“ стана вистински хит на друштвените…

Прв маж на насловна на британски „Вог“

Британскиот „Вог“ за прв пат стави маж на својата насловна страница, а станува збор за 26-годишниот…

Зеленски во „Вог“

Претседателот на Украина Володимир Зеленски и неговата сопруга Олена се на насловната страница на новото дигитално…

Елизабета Втора и „Вог“

Кралицата Елизабета Втора е на насловната страница на априлското издание на британскиот „Вог“, кој и оддава…

Непознати факти за „Ѓаволот носи Прада“

Филмот е базиран врз искуствата на Лорен Вајсбергер која работела за Ана Винтур, главната уредничка на…