Сутерен.мк

Ѕвездите кои не сакаат да имаат деца!

Како и за некои други животни одлуки и улогата на родител е работа на личен избор.…

Крај на шоуто на Елен Деџенерис

Американската водителка и комичарка Елен Деџенерис, за „Холивуд репортер“ изјави дека во 2022 година ќе прекине…