Сутерен.мк

Модата на Ем-Ти-Ви наградите

40-то доделување на „МТВ Видео Мјузик Авардас“ во Њу Џерси го одбележаа пејачката Шакира, која се…

Што е најдоброто според Ем-Ти-Ви?

Ова се филмските и телевизиски награди на музичкиот ТВ канал Ем-Ти-Ви… Најдобра серијa: „Еуфорија“ Најдобра филмска улога:…