Сутерен.мк

Кралицата го „цивилизира“ својот син!

Кралицата му ги одзеде сите кралски и воени титули на принцот Ендрју поради тужбата што против…

Фудбалски тренер злоставувал момчиња!

Поранешен фудбалски тренер е прогласен за виновен за сексуално злоставување на момчиња во период од 30…

Менсон ќе и се предаде на полицијата

Пејачот Мерилин Менсон (52) ќе и се предаде на полицијата и ќе се соочи со обвиненијата…

Слобода за Французинката која го уби сопругот!

Валери Бако (40), која од својата 12 година била злоставувана од својот очув, кој подоцна и…